O nas

Lider w handlu sprzętem budowlanym. Przedsiębiorstwo Interkommerz Sp. z o.o. to firma rodzinna założona w 1996 roku przez Zdzisława i Anetę Kowalik. Firma od początku swojej działalności zajmowała się handlem używanym sprzętem budowalnym i samochodami ciężarowymi. Wieloletnie doświadczenie w profesjonalnym handlu maszynami budowlanymi pozwoliło firmie na zbudowanie potencjału i stanie się jednym z liderów w branży sprzętu budowlanego nie tylko w Polsce ale i na świecie.

Jesteśmy firmą globalną. Poprzez lata funkcjonowania na rynku maszyn i pojazdów budowlanych zdobyliśmy zaufanie klientów niemal na każdym kontynencie. Nasze koparki budują sieci irygacyjne w Afryce i na półwyspie Arabskim. Nasze walce, spycharki i równiarki budują drogi na pokrytym dżunglą półwyspie Indochińskim. Marka Interkommerz jest znana profesjonalistą z sektora używanego sprzętu budowlanego na całym świecie.

Sprzęt najwyższej jakości. Maszyny budowlane, które oferujemy naszym klientom pochodzą z rynku niemieckiego, od sprawdzonych firm budowlanych, co jest gwarancją jakości oferowanych sprzętów budowlanych.